Sprzedawca

Lacoste

Warszawa

2016-10-18

SPRZEDAWCA

Opis stanowiska:

-realizacja wyznaczonego planu sprzedaży
-analiza oraz realizacja założonych wskaźników KPI
-profesjonalna obsługa klienta
-zgodny ze standardami firmy obieg oraz przekazywanie informacji
-dbałość o zgodny ze standardami wizerunek salonu - VM
-dbałość o odpowiedni poziom zatowarowania
-dbałość o zabezpieczenie mienia firmy (odpowiedzialność materialna)

Wymagania:
- nastawienie na cel,
- pozytywna energia,
- komunikatywność,
- odpowiedzialność,
- zaangażowanie.
-znajomość j.angielskiego

Oferujemy:

-konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja + premia za -realizację budżetów)
-umowę o pracę
-pracę w młodym i dynamicznym zespole
-udział w ciekawych projektach na skalę całej sieci (również poza granicą kraju)
-możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Proszę o przesłanie CV ze zdjęciem na podany adres e-mail'owy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99713 ofert pracy. Sprawdź!