Szukamy Wdrożeniowca systemów Comarch - Mamy inne podejście do pracy...

Profisoft

Poznań

2016-11-24

Pracuj w Profisoft

Dostarczamy rozwiązania IT od 1990 roku, wielu naszych Kolegów-Pracowników jest z nami niemalże od początku istnienia firmy. Dzięki swoim autorskim rozwiązaniom IT skutecznie wdrażamy systemy ERP w całej Polsce. Stanowimy zgrany zespół, po godzinach pracy często wspólnie realizujemy swoje pasje. Dbamy o to, żeby poza merytoryczną wartością kandydata, posiadał cechy pozwalające na łatwą integrację. Spędzamy ze sobą po 8 godzin dziennie, dlatego dbamy byś czuł się jak w domu !!!

Poznaj zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie wdrożeń systemów Comarch ERP OPTIMA
  • Prowadzenie zkoleń z zakresu funkcjonalności oprogramowania
  • Opieka nad eksploatacją systemów u klientów
  • Zdalne wsparcie klientów

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności analityczne
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazd kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (preferowany profil ekonomiczny lub informatyczny)
  • Znajomość systemu Comarch ERP OPTIMA lub OPTIMED24
  • Znajomość zagadnień z dziedziny zarządzania przedsiębiorstwem (finanse i księgowość, kadry, sprzedaż, magazynowanie)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia techniczne
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia
  • Możliwość awansu w strukturze firmy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzedzia pracy (służbowy telefon, laptop, samochód)

Wartość dodana

  • Wsparcie kolegów podczas zdobywania potrzebnych umiejętności
  • Zgrany i miły zespół ludzi w każdym wieku z oryginalnymi pasjami
  • Nie jesteśmy korporacją, obowiązuje u nas rodzinna atmosfera
  • Ciekawe spotkania niespodzianki wymyślane przez naszą ekipę marketingową

Kontakt

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego na adres: APLIKUJ wraz z oświadczeniem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Profisoft ul. Floksowa 44, 60-175 Poznań (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jedn., Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102337 ofert pracy. Sprawdź!