Doradca ds. Nieruchomości

CAPITAL ESTATES

Warszawa

2016-10-18

Biuro Nieruchomości CAPITAL ESTATES obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

POŚREDNIK ds. NIERUCHOMOŚCI

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów, ul. Madalińskiego

WYMAGANIA:
- doświadczenie w pracy w branży nieruchomości,
- samodzielność z dobrą organizacją własnej pracy,
- znajomość komputera,
- dyspozycyjność,
- kreatywność,
- wiek powyżej 25 lat (mile widziane osoby w wieku 40+, 50+).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- pozyskiwanie ofert : wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości,
- prezentacja nieruchomości,
- budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
- obsługa zawieranych transakcji (wparcie ze strony biura).

OFERUJEMY:
- bardzo dobre wynagrodzenie prowizyjne oraz podstawę,
- szkolenia oraz wsparcie na każdym etapie pracy,
- pracę w przyjaźnie, niemal rodzinnej atmosferze,
- biuro znajdujące się w okolicy metra,
- telefon, laptop oraz inne niezbędne przyrządy służące do pracy,
- możliwość pracy w domu on- line,
- bardzo elastyczny i nienormowany czas pracy,
- bazę klientów poszukujących nieruchomości,
- bazę klientów oferujących nieruchomości.

PAMIĘTAJ:
- Szukamy Ciebie jeśli jesteś osobą dynamiczną i potrafisz nawiązać oraz utrzymać kontakt z Klientem.
- Otrzymujesz wysokie wynagrodzenie w oparciu o system prowizyjny (nawet ponad 50%) + podstawa 1000 zł wzwyż.
- Jeśli się zaangażujesz i pracujesz systematycznie - możesz osiągać regularne dochody od 5000 zł miesięcznie wzwyż!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dopisaniem następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką pracy "Doradcy Ds. Nieruchomości" pod poniższym linkiem lub na naszej stronie:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102316 ofert pracy. Sprawdź!