Fryzjer / Fryzjerka

Krzysztof Holewa Instytut Piękna

Gliwice

2016-10-18

Krzysztof Holewa Instytut Piękna, renomowany fryzjer – stylista w Gliwicach poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:
-Strzyżenie damskie/męskie;
-Wykonywanie pozostałych usług fryzjerskich;
-Organizacja miejsca pracy, zarządzanie Klientami;

Wymagania:

-min. 2 lata doświadczenia w zawodzie;
-umiejętność fachowej obsługi klientów komunikatywność i miłe usposobienie;

-dyspozycyjność do pracy w wymiarze;

Oferuje:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

-możliwość zatrudnienia na pełen etat lub na -część etatu;

-atrakcyjny system wynagrodzeń;

-kursy, możliwość rozwoju zawodowego;

-możliwość samodzielnego zarządzania produktami jak i własnym stanowiskiem pracy.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszam do kontaktu.

Osobisty: Krzysztof Holewa Instytut Piękna ul. Mikołowska 7; 44-100 Gliwice;

Telefon: 883-780-864;

E-Mail: APLIKUJ;

FB: @KrzysztofHolewaInstytutPiekna.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102808 ofert pracy. Sprawdź!