specjalista ds. rynku nieruchomości

Sunstreet Investment

Kraków

2016-10-18

Po co to robimy? Po to, żebyś Ty mógł przestać obawiać się o siebie i rodzinę oraz o to, że nie spełnisz swoich marzeń.

Mówimy o rozwijającej się firmie zajmującej się inwestycjami na rynku nieruchomości. Nasi klienci zyskują stały, bezpieczny i nieprzerwany przypływ gotówki dzięki stosunkowo niewielkim inwestycjom. Wychodzimy z założenia, że każdego stać na inwestowanie w nieruchomości.

Poszukujemy pracownika na stanowisko specjalisty ds. rynku nieruchomości

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie ofert z rynku nieruchomości
  • Opracowywanie ofert mieszkań
  • Pozyskiwanie najemców
  • Zarządzanie nieruchomościami z portfela firmowego
  • Stała obsługa najemców na rynku wynajmów krótkoterminowych

Oferujemy:

  • Pełne szkolenie w zakresie inwestowania w nieruchomości
  • Pełne szkolenie dla agentów nieruchomości (dodatkowo)
  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Nienormowany czas pracy
  • Samodzielność i pełne docenienie Twojej inicjatywy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (przy odrobinie zaangażowania można zarobić 3 razy więcej niż na etacie)

Oczekiwania:

  • Wysokie zaangażowanie w pracę
  • Aktywność, energia, nastawienie na wyzwania
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność porozumiewania się z klientami w języku angielskim
  • Mobilność poruszania się po Krakowie i okolicach
  • Mile widziana podstawowa wiedza o rynku nieruchomości

Aplikację proszę składać na e-mail: APLIKUJ

Rekrutacja ma charakter ciągły. Zastrzegamy sobie prawo do nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Czym NIE jesteśmy?

- MLM-em

- agencją nieruchomości

- funduszem inwestycyjnym

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100915 ofert pracy. Sprawdź!