Agent Nieruchomości Metrohouse

Zielone Studio

Warszawa

2016-10-18

Metrohouse to ogólnopolska sieć agencji nieruchomości, numer 1 pod względem liczby obsługiwanych nieruchomości w Polsce. Jesteśmy na rynku od 10 lat.

Pomagamy w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych na rynku pierwotnym i rynku wtórnym.

Obsługujemy 7 tysięcy nowych kupujących co miesiąc, co 30 minut zawieramy transakcję.

Ułatwiamy uzyskanie korzystnego kredytu.

Agent Nieruchomości

Zadania:

  • Pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości
  • Praca jako specialista i doradca kilenta
  • Doprowadzenie transakcji do etapu finalizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra organizacja, samodyscyplina oraz wytwałość w dążeniu do celu
  • Pełne zaangażowanie w wykonywaną prace z nastawieniem na sukces
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu z ludźmi
  • Doświadczenia w zakresie sprzedaży i obrotu nieruchomości mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Wsparcie na każdym etapie działania
  • Darmowe szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Sprawdzone i skuteczne standardy działań, zindywidualizowane materiały marketingowe
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, aparat, komputer
  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne adekwatne do zaangażowania i ilości poświęconego czasu
  • Dostęp do ogólnopolskiej bazy klientów popytowych jak i podażowych.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 nr 101, poz. 926).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99761 ofert pracy. Sprawdź!