Doradca Klienta w sklepie z odzieżą damską

Grupa Progres

Gdańsk

2016-10-18

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Klienta, jednego z liderów w segmencie eleganckiej i markowej odzieży dla kobiet, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Numer ref.: MET/10/SPR

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa Klienta odpowiadająca wymogom panującym w sklepie,
  • Ekspozycja towaru w witrynach sklepowych,
  • Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego,
  • Udzielanie porad na temat aktualnych trendów w modzie.

 Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej,
  • Dyspozycyjność oraz odpowiedzialne podejście do wykonywania powierzonych zadań,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży oraz bezpośrednim kontakcie z Klientem,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz ustalania zadań priorytetowych,
  • Zaangażowanie i łatwość nawiązywania nowych kontaktów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie, która oferuje elegancką i stylową odzieży dla Pań,
  • Szkolenie przygotowujące do wykonywania codziennych obowiązków,
  • Atrakcyjną stawkę godzinową,
  • Kilka lokalizacji na terenie Gdańska,
  • Zatrudnienie w zespole kulturalnych oraz zaangażowanych pracowników.

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie na adres email: APLIKUJ w temacie wpisując: MET/10/SPR.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.