MONTER RUR GRP, PP, PE HOLANDIA

PanPol

Rotterdam

2016-10-18

PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 ), dla naszego stałego partnera poszukuje do pracy w Holandii na podstawie umowy holenderskiej z firmę holenderską:

Monterów rur GRP, PP, PE

Umowa o pracę na warunkach holenderskich.

OPIS PROJEKTU: Montaż rur GRP: laminowanie i klejenie. Dodatkowo zgrzewanie rur PP i PE.

OKRES ZATRUDNIENIA: PRACA OD ZARAZ !!! - po przedstawieniu pracownika do firmy, akceptacji i załatwieniu wszystkich formalności związanych z wyjazdem. Firma poszukuje w naborze ciągłym wyżej wymienionych pracowników.

PRACODAWCA OFERUJE:

Stawka godzinowa brutto: 11,90 Euro

Stawka godzinowa netto: 15,12 Euro przy 40 godzina pracy / tydzień

Nadgodziny:

- od poniedziałku do piątku: 8 godzin płatne 100%

- od Poniedziałku do Piątku: 9-ta i 10-ta godzina wynosi 125% od kwoty brutto,

- od Poniedziałku do Piątku: 11-ta i 12-ta godzina wynosi 150% od kwoty brutto,

- w soboty 150% od kwoty brutto,

- w niedziele 200% od kwoty brutto.

RESERVERINGS: Każdy pracownik przy zjeździe do Polski na przerwy co 5 tygodni, po przepracowaniu minimum 40 godzin w tygodniu otrzymuje dodatek w wysokości 50 Euro tzw. RESERVERINGS za każdy tydzień pracy. Reserverings jest wolne od podatku. Przykładowo jeśli Pracownik pracuje 5 tygodni po minimum 40 godzin w każdym tygodniu to za okres 5 tygodni dostanie 250 Euro. Reserverings” obejmuje: tzw. pieniądze wakacyjne, urlopowe, niepracujące płatne święta państwowe, kompensacja za wizyty u lekarza.

ZAKWATEROWANIE:

Dodatek mieszkaniowy: Pracownik dostaje tzw. dodatek mieszkaniowy w wysokości 3 Euro / godzinę pracy ( wolne od podatku ). Ten dodatek mieszkaniowy jest naliczany do podstawowych 40 godzin pracy w tygodniu i wynosi standardowo 120 Euro / tydzień.

Jeśli Pracownik korzysta z mieszkania pracodawcy: Pracodawca gwarantuje mieszkanie w dniu przyjazdu Pracownika. Pojedynczy pokój, reszta pomieszczeń współdzielona z 2-3 innymi pracownikami. De facto, na rozliczeniu Pracownik dostaje od Pracodawcy dodatek mieszkaniowy, ale Pracodawca automatycznie go potrąca z wynagrodzenia na poczet kosztu mieszkania. Tym samym dodatek mieszkaniowy się zeruje.

Jeśli Pracownik ma własne mieszkanie: dostaje stawkę netto jak wyżej + dodatek mieszkaniowy.

KAUCJA: Pracodawca pobiera kaucję za mieszkanie w wysokości 100 Euro, która odliczana jest od wypłaty tygodniowej w czterech kolejnych ratach po 25 Euro. Pracodawca zwraca kaucję na koniec projektu, pod warunkiem że mieszkanie nie zostało uszkodzone lub zniszczone.

Ubezpieczenie zdrowotne: Pracownik płaci we własnym zakresie ( wysokość opłaty zależy od firmy ubezpieczeniowej i waha się pomiędzy 20 – 25 Euro / tydzień ).

KILOMETRÓWKA: Pracodawca nie zwraca kosztów dojazdu pracownika do pracy ( kilometrówka wliczona w stawkę ).

ZJAZDY: Możliwość zjazdu do Polski co pięć tygodni na 1 tydzień.

WYMAGANIA:

  1. Umiejętność laminowania i klejenia rur GRP ( GFK ) + zgrzewania rur PP i PE

  2. VCA dużym plusem – jeżeli pracownik nie posiada tego dokumentu, pracodawca organizuje kurs i możliwość wyrobienia jego wyrobienia. Biorąc pod uwagę, że certyfikat jest ważny 10 lat, Pracodawca potrąci jego koszt ( około 70 Euro ) z dwóch pierwszych wypłat.

  3. SOFI / BSN NUMER ( jest to holenderski numer podatkowo-ubezpieczeniowy ), jeżeli pracownik go nie posiada to firma zorganizuje spotkanie w celu wyrobienia,

  4. dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

  5. prawo jazdy i własny samochód

Prosimy przysłać aktualne CV w języku angielskim i polskim + skan certyfikatów zawodowych i referencji na adres APLIKUJ z dopiskiem GRP + podać Pana nazwisko i imię. To przyśpieszy obróbkę pana dokumentów.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!