Specjalista ds. telefonicznej obsługi pacjenta. UoP 1600 zł netto na start

kariera

Katowice

2016-10-18

Personalne Doradztwo Biznesowe – firma doradczo-konsultingowa o nr certyfikatu 7780, dla jednego ze swoich klientów z branży telemedycznej, poszukuje specjalisty na stanowisko:

Telefonicznej obsługi pacjentów

Obowiązki:
- telefoniczny kontakt z pacjentami,
- sporządzanie raportów, prowadzenie kartotek,
- pośredniczenie pomiędzy lekarzem a pacjentem.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie,
- cierpliwość, empatia oraz miłe usposobienie,
- ciepły głos, dobra dykcja
- znajomość pakietu office.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Firma oferuje:

- umowę o pracę na okres próbny z możliwością przejścia na czas nieokreślony,
- wynagrodzenie 1 600 zł netto,
- pracę od poniedziałku do piątku
- system zmianowy (8.00 - 16.00 oraz 12.00 - 20.00).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99175 ofert pracy. Sprawdź!