Pracownik Gastronomii

Eurocash S.A.

Warszawa

2016-10-18

Kluczowe zadania:

- przygotowanie produktów/ potrwa oraz eksponowanie ich w atrakcyjny sposób w sklepie
- obsługa urządzeń gastronomicznych
- sprzedaż dań lunchowych bezpośrednio klientom
- zapewnienie dostępności wysokiej jakości produktów gorących do konsumpcji
- ewidencja składników i produktów w ramach małej gastronomii

Idealny kandydat powinien:

- posiadać minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kucharza lub pomocnika kucharza
- potrafić obsługiwać urządzania gastronomiczne (piec konwekcyjno-parowy)
- znać zasady obróbki termicznej żywności
- posiadać aktualną książeczkę sanepid (mile widziane odbyte szkolenie HACCP)
- znać język angielski na poziomie komunikatywnym
- posiadać pasję do kulinariów /gotowania
- posiadać znajomość programów i zasad rozliczania (mile widziana znajomość KC Market)

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stale rozwijającej się firmie
- dobra atmosfera pracy
- bogaty pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, grupowe ubezpieczenie na życie, różnego rodzaju akcje socjalne
- możliwości dalszego rozwoju zawodowego w ramach firmy

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację za pomocą poniższego formularza:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102806 ofert pracy. Sprawdź!