Kwalifikowany sprzedawca w sklepie medycznym

kariera

Ruda Śląska

2016-10-18

Personalne Doradztwo Biznesowe – firma doradczo-konsultingowa o nr certyfikatu 7780, dla jednego ze swoich klientów z branży medycznej, poszukuje wykwalifikowanego pracownika na stanowisko:

Sprzedawcy w sklepie ze sprzętem medycznym

Zadania:

- bieżąca obsługa klientów,

- pomoc osobom niepełnosprawnym,
- praca w godzinach od 9 do 17.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe magisterskie lub techniczne kierunkowe - fizjoterapia lub farmacja,
ewentualnie uprawnienia do specjalistycznej sprzedaży art. medycznych i środków pomocniczych,

- doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem,

- znajomość branży medycznej,
- umiejętność pracy w grupie,

- umiejętności sprzedażowe,

- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Firma oferuje:

- umowę o pracę w stałych godzinach,

- pracę od poniedziałku do piątku,

- współpracę z dynamiczną kadrą,
- niezbędne przeszkolenie w zakresie sprzętu medycznego,
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy biurowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99554 ofert pracy. Sprawdź!