Spedytor międzynarodoy

FallWork1

Mysłowice

2016-10-18

Agencja FallWork o certyfikacie Agencji Zatrudnienia nr 6231 jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.

Aktualnie, dla swojego klienta - międzynarodowego operatora logistycznego, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Spedytor międzynarodowy

Lokalizacja: Mysłowice

Opis stanowiska:

• organizacja przewozów międzynarodowych i krajowych
• utrzymywanie i rozwijanie współpracy z klientami i podwykonawcami
• kontakty z klientami, przewoźnikami, handlowcami
• poszerzanie bazy podwykonawców
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

• doświadczenie w obszarze spedycji międzynarodowej - min. 2 lata
• wykształcenie wyższe kierunkowe mile widziane
• znajomość giełd samochodowych
• znajomość obsługi pakietu MS Office - szczególnie MS Excel
• dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
• samodzielność, entuzjazm
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
• orientacja na cel i determinacja

Oferujemy:

• umowę o pracę
• zatrudnienie bezpośrednie w firmie o zasięgu międzynarodowym
• klarowną ścieżkę rozwoju
• samodzielność w działaniu
• wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kompetencji
• pakiet benefitów pozapłacowych - karta medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, karta lunch

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesyłania CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

*Oferta pracy stałej.

Przypominamy o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 1182)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100340 ofert pracy. Sprawdź!