Kierownik działu części samochodowych

Personia

Gdynia

2016-10-18

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&Executive Search. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.

Obecnie dla naszego Klienta – salonu i stacji dealerskiej oferującej usługi serwisowe oraz blacharskie - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Trójmiasto

Nr ref.: 10/2016

Cel stanowiska: rozwój oraz zapewnienie efektywnego funkcjonowania działu części.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i podział obowiązków w kierowanym zespole pracowników,

  • Opracowywanie budżetów rocznych, krótko i długoterminowych planów handlowych oraz kontrola ich realizacji,

  • Kontakt z obecnymi Klientami firmy, pozyskiwanie nowych odbiorców,

  • Organizację dostaw części i akcesoriów, kontrola stanu magazynu,

  • Organizowanie oraz aktywne uczestnictwo w promocjach produktów, salonu i serwisu,

  • Bieżące monitorowanie rynku i konkurencji,

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów dotyczących uzyskanego zysku i obrotu,

  • Dbanie o wizerunek firmy.

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w salonie samochodowym lub serwisie,

  • Wiedza techniczna z zakresu części samochodowych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i nawiązywania pozytywnych relacji z Klientami,

  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i interpersonalne,

  • Umiejętność zarządzania zespołem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: APLIKUJ, podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr ref. Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.