Planista - Projektant gotowych elementów betonowych

Personia

Gdynia

2016-10-18

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&Executive Search. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Trójmiasto

Nr ref.: 29/2016

Cel stanowiska: tworzenie planów gotowych elementów betonowych.

Obowiązki:

  • Wykonywanie planów gotowych elementów betonowych (stropy, ściany) z wykorzystaniem programu CAD Nemetschek

  • Przygotowywanie przeliczeń i planów zbrojarskich

  • Opracowywanie dokumentacji wykonawczej

  • Współpraca i utrzymywanie stałego kontaktu z niemieckim kontrahentem

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne, preferowane budownictwo i pokrewne (lub student 5 roku)

  • Dobra znajomość programu CAD

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność, dokładność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej

  • Gotowość do odbycia szkolenia na terenie Niemiec

Oferujemy:

  • Pracę na samodzielnym stanowisku w rozwijającej się firmie

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenie wdrożeniowe z zakresu obsługi programu CAD Nemetschek na terenie Niemiec

  • Możliwość praktycznego wykorzystywania języka niemieckiego

  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: APLIKUJ, podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr referencyjny. Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100918 ofert pracy. Sprawdź!