Nadzorca produkcyjny / Niemcy

acrobat Personaldienstleistungen GmbH

Achern

2016-12-08

www.acrobat-personal.de

Nadzorca produkcyjny / Niemcy (K/M)

Miejsce pracy: Deutschland, Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Zarządzanie grupą produkcyjną w pracy 3-zmianowej
• Zdyscyplinowane zarzadanie grupa od  9 do 15 pracowników
• Planowanie zapotrzebowania pracownikow (kontrola nieobecnosci)
• Eealizacja ustalonych planow produkcji jej kontrola
• Dostosowanie procesów produkcyjnych do zmieniających się zapotrzebowan
• Współpraca z pracownikami kontroli jakości i produkcje wsparcie
• Wdrożenie i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska

WYMAGANIA:
• Ukończone wyksztalcenie w kierunku  technicznym
• Pierwsze doświadczenia w kierowaniu grupa pracownikow
• znajomosc obrobki cieplnej

• doswiadczenie w obrobce cieplnej

• znajomosc funkcjonowania prasy proszkowej

• podstawy projektowania narzedzi i operacji szlifowania

• bardzo dobra znajomosc  jezyka niemieckiego (w mowie i w pismie)

• Znajomość planowania operacji produkcyjnych, a także w dziedzinie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska

Twoje korzyści w skrócie:

Nasi pracownicy posiadają stałą umowę o pracę z nami i pracują dla naszych klientów
Wynagrodzenie zgodnie z układem taryfowym BAP
(w zależności od wykszałcenia i stanowiska od 9,00 € do 20,00 € na godzinę)
Możliwość spotkania ciekawych firm i miejsc pracy i rozwiniecia wiedzę
Znamy miejsca pracy i dbamy o Twoje bezpieczeństwo!
Pomożemy Ci w złożeniu wniosku na rodzinne (Kindergeld).
Pomoc w znalezieniu mieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny.
Ubezpieczenie na zdrowie w jednej z największych Ubezpieczalni w Niemczech.
Gwarantujemy dopłaty branżowe.
Gwarantujemy pomoc w załatwianiu spraw urzędowych.
Praca w okolicach Karlsruhe,Achern, Offenburg,Lahr, Schrambeg, Emmedingen (Schwarzwald)

Zainteresowaliśmy Ciebie?
To już dzisiaj przyszli nam swoje CV:

Prosimy o zrozumienie ze odezwiemy sie tylko do wybranych kandydatow.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r.
Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99167 ofert pracy. Sprawdź!