Sprzedawca/obsługa klienta - Biskupice Podgórne. Praca od zaraz!

LAS Serwis Sp. z o.o.

Biskupice Podgórne

2016-11-09

Opis stanowiska pracy

SPRZEDAWCA/OBSŁUGA KLIENTA

Agencja Pracy LAS Serwis Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko SPRZEDAWCA/OBSŁUGA KLIENTA do sklepu wielobranżowego przy budynku LG Display.

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Wymagania dotyczące stanowiska:
- rzetelność, sumienność, uczciwość,
- dobra organizacja pracy,
- dobra komunikatywność, pozytywne usposobienie,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku a także obsługa kasy fiskalnej będzie mile widziane,
- język angielski na poziomie komunikatywnym (podstawowy wymóg),
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie dodatkowym atutem,

Obowiązki:
- zapewnienie miłej, szybkiej i fachowej obsługi klienta,
- dbanie o czystość, ład i porządek w sklepie,
- dbanie o estetyczną ekspozycję produktów,
- przyjmowanie towaru i składanie zamówień,
- obsługa kasy fiskalnej (przeszkolenie na miejscu),
- dbanie o poprawne relacje ze stałymi klientami i dostawcami,

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę w renomowanej firmie z zagranicznym kapitałem,
- praca na pełny etat,
- praca jednozmianowa,
- po okresie próbnym premie,

Dojazd do pracy z Wrocławia autobusami 602 i 607.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!