Konsultant/-ka ds. Rekrutacji SSC / BPO

People

Warszawa

2016-11-30

Firma doradztwa personalnego People posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. People świadczy usługi doradcze i rekrutacyjne dla klientów z różnych obszarów, zarówno w trybie projektowym, jak i na zasadach outsourcingu usług HR.

W związku z rozwojem struktur People poszukujemy aktualnie osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa Dworzec Gdańsk

Zadania

  • Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych dla klientów z branży SSC / BPO (stanowiska językowe: logistyka, księgowość, back office, nieruchomości, księgowość, finanse)
  • Sprzedaż usług firmy przez nawiązywanie relacji z klientami oraz współpracę z obecnymi partnerami biznesowymi
  • Realizacja założonego budżetu
  • Doradztwo dla klientów i kandydatów w zakresie prowadzonych działań.
  • Współpraca z 6 osobowym zespołem rekrutacyjnym

Oczekiwania wobec kandydatów

  • Doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych w branży SSC / BPO - poszukujemy osób na stanowiska od Junior po Senior
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoka kultura biznesowa i profesjonalizm, dbałość o jakość prowadzonych działań
  • Nastawienie na realizację celu
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub umowę B2B) i atrakcyjny system prowizyjny
  • Pracę w zgranym zespole :)
  • Możliwość prowadzenia własnych projektów w formule 360 stopni
  • Odpowiedzialność za obszar biznesu SSC / BPO
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Udział w dodatkowych projektach doradczych
  • Pakiet medyczny i sportowy
  • Możliwość rozwoju w kierunku eksperckim i menedżerskim
  • Nowoczesne biuro w Gdański Business Center (obok stacji Metro Dworzec Gdański) od grudnia 2016
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!