Team Manager (zespół sprzedażowy) Tarnów

Call Center Inter Galactica

Dębica

2016-10-18

Łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. To właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy CCIG niepowtarzalny charakter.

Manager Zespołu Sprzedaży

Twoje zadania:

Zarządzanie zespołem sprzedażowym
Realizacja planów biznesowych w określonych ramach czasowych
Rekrutacja i rozwój kompetencji doradców
Budowanie pracy zespołowej
Rozwijanie współpracy z partnerami biznesowymi
Utrzymanie wysokiego poziomu jakości świadczonych usług
Oczekujemy:

Doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
Dobrej organizacji pracy własnej i zespołu
Umiejętności analitycznego myślenia
Zaangażowania w wykonywane zadania
Silnej orientacji na realizację celów
Umiejętności pracy pod presją czasu
Mile widziane doświadczenie zarządzania zespołem w call center
Oferujemy:

Możliwość samodzielnego podejmowania decyzji w ramach prowadzonego projektu
Profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów
Samodzielność i możliwość realizowania własnych pomysłów
Ambitne zadania, które każdego dnia będą dla Ciebie wyzwaniem
Atrakcyjne wynagrodzenie z motywującym systemem premiowym
Bezpłatną opiekę medyczną LUX MED
Extra korzyści - rabaty do sklepów i na usługi, świeże owoce dwa razy w tygodniu, strefa relaksu w biurze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.