Telefoniczny Doradca Klienta - dział infolinii przychodzącej (sieć komórkowa)

TELBRIDGE Sp. z o.o.

Toruń

2016-10-18

Jesteśmy jednym z największych multijęzykowych contact center, od 11 lat pracujemy dla Partnerów z branży telekomunikacyjnej i finansowej. Specjalizujemy się w outsourcingu obsługi klienta i sprzedaży, zatrudniamy ponad 1000 pracowników w 6 oddziałach w Polsce i za granicą.

Poszukujemy pozytywnych osób na stanowisko:

OBOWIĄZKI: odbieranie połączeń od Klientów, pomoc w rozwiązywaniu problemów – projekt niezwiązany ze sprzedażą.

Jeżeli:
• posiadasz swobodę wypowiedzi, umiesz słuchać i doradzać
• lubisz kontakt z ludźmi
• szukasz stabilnej pracy

Wiek nie jest dla nas przeszkodą. Liczy się Twoje zaangażowanie.

Oferujemy:
• gwarantowaną stawkę: 10-15zł/h oraz atrakcyjne premie
• szkolenia przygotowujące do roli Telefonicznego Doradcy Klienta
• stabilne zatrudnienie i elastyczny czas pracy – indywidualny grafik
• przyjazną atmosferę, wsparcie i realną możliwość awansu
• kartę MULTISPORT oraz ciekawe konkursy
• zniżki do szkoły językowej
*Posiadasz doświadczenie w branży call center? Zapłacimy Ci za to! aż 300 zł bonusu powitalnego!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu gowork.pl lub kontakt telefoniczny: 5666900606

Prosimy o dopisanie klauzuli: Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji przez firmę Telbridge Sp. z o.o.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100161 ofert pracy. Sprawdź!