Przedstawiciel handlowy

P.H.U. METAL-HURT D.Rafińska, B. Wesołowska Sp.j.

Szczecin

2016-10-18

P.H.U. METAL-HURT Sp.j.

Firma METAL-HURT zajmuje się dystrybucją artykułów wyposażenia łazienek m.in.: Kabiny prysznicowe, brodziki, baterie łazienkowe, deszczownie itp.  Firma zatrudnia około 50 pracowników i od 1991 roku, obsługuje zarówno firmy z rynku tradycyjnego, jak i sieci marketów. Jest to firma rodzinna, której największym atutem jest zgrany zespół i ludzkie podejście do każdego z pracowników.

Przedstawiciel Handlowy

Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

Firma poszukuje Przedstawiciela Handlowego na rynek tradycyjny do obsługi: sklepów oraz hurtowni z branży sanitarnej, na region dwóch województw Pomorskiego oraz Zachodniopomorskiego. Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • raportowanie odbytych wizyt
  • pozyskiwanie zamówień i przekazywanie ich do realizacji
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywności i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • sumienność i rzetelność
  • umiejętność podstawowej obsługi komputera, tabletu
  • chęci do pracy
  • mile widziane doświadczenie w branży sanitarnej (nie jest to wymóg konieczny)
Oferujemy:
  • umowę o Pracę
  • samochód służbowy
  • niezbędne narzędzia do pracy: tablet, telefon komórkowy, materiały reklamowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyniku)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Aplikacja powinna zostać opatrzona poniższą formułą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.H.U. METAL-HURT D.Rafińska, B.Wesołowska Sp.j z siedzibą w Toruniu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest P.H.U. METAL-HURT D.Rafińska, B.Wesołowska Sp.j z siedzibą w Toruniu przy ul. Batorego 54. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98253 ofert pracy. Sprawdź!