Specjalista ds. Systemów Logistycznych

Arche Consulting

Chorzów

2016-10-18

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży kolejowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds. Systemów Logistycznych.

Obowiązki:

  • opracowanie konceptów logistycznych,
  • reinżyniering opakowań i przyrządów transportowych,
  • analiza layoutów pod kątem optymalizacji procesów logistycznych,
  • opracowywanie dokumentacji technicznych.

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • znajomość procesów logistycznych,
  • znajomość programu Excel,
  • prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • codziennie wyzwania zawodowe.

KRAZ 8162

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99146 ofert pracy. Sprawdź!