Specjalista ds. marketingu

Agencja Pracy Pluskadra

Rzeszów

2016-10-18

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną  rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko :

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

NR.REF. SM/10/MI

Miejsce pracy : RZESZÓW

TWOJE OBOWIĄZKI :

      Budowanie wizerunku firmy oraz zarządzanie zespołem

      Zwiększenie rozpoznawalności oraz wzmocnienie wizerunku marki

      Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej

      Zarządzanie mediami społecznościowymi

      Tworzenie materiałów i organizowanie akcji reklamowych

      Budowanie marketingu wewnętrznego

      Marketing relacyjny z klientami

      Analiza efektywności prowadzonych działań oraz bieżące raportowani

WYMAGANIA STAWIANE NA TYM STANOWISKU :

      3 letnie doświadczenie w branży – warunek konieczny

      Wysokiej motywacji i zorientowania na efekty.

      Rozwiniętych zdolności komunikacyjnych oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

      Znajomość przynajmniej 1 języka obcego (j. angielski i/lub niemiecki) – warunek konieczny

      Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych.

      Kreatywności i umiejętności wdrażania projektów w życie.

W ZAMIAN OFERUJEMY :

      Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowania.

      Dużą decyzyjność.

      Pasjonującą pracę w międzynarodowej prestiżowej firmie.

      Współprace w zespole z doświadczonym grafikiem.

      Możliwość zbudowania własnego teamu.

      Pracę w otoczeniu profesjonalistów i ludzi z pasją.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99734 ofert pracy. Sprawdź!