Pracownik sklepu

Serwis Personalny

Poznań

2016-12-05

Personalny Serwis (nr KRAZ 6338) dla swojego klienta z branży drzewnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Wymagania:

•    doświadczenie w obsłudze klienta,
•    doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej,
•    komunikatywność i miła aparycja,
•    zorientowanie na potrzeby klienta,
•    znajomość branży(akcesoria meblowe- narzędzia i maszyny) lub wykształcenie           techniczne (zawodowe lub średnie)- będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

•    sprzedaż akcesoriów meblowych,
•    obsługa kasy fiskalnej,
•    profesjonalna obsługa klientów i doradztwo.

Oferta:

•    praca w Poznaniu od zaraz,
•    I zmiana w godz. 9,00-17,00 (poniedziałek-piątek),
•    praca w miłej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji na
rynku.
•    praca na podstawie umowy o pracę
•    po okresie sprawdzającym - możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie u Klienta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na APLIKUJ
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99754 ofert pracy. Sprawdź!