Technik w dziale hodowli roślin

PlantiCo Zielonki Sp. z o. o.

Zielonki-Parcela

2016-10-18

Firma „PlantiCo Zielonki – Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Zielonki“ Sp. z o. o.

poszukuje do działu hodowli roślin pracownika na stanowisko:

TECHNIK W DZIALE HODOWLI ROŚLIN

Wymiar etatu: 1

Miejsce wykonywania pracy: Zielonki Parcele k. Warszawy

Opis stanowiska:

  • pomoc w planowaniu i zarządzaniu programami hodowlanymi warzyw,
  • praca w polu oraz szklarni z roślinami w procesie krzyżowań, selekcji, oceny oraz rozmnażania materiałów hodowlanych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie : preferowana branża ogrodnicza,
  • dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność,
  • umiejętności manualne oraz pracy w skupieniu,
  • umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi,
  • znajomość oprogramowania komputerowego w zakresie aplikacji biurowych.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawe wyzwania oraz możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem  oraz list motywacyjny prosimy przesyłać do 04.12.2016 r. e-mail: APLIKUJ z dopiskiem w tytule „Technik”.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych. Dz. U. Nr 133 poz.833).