Hodowca roślin

PlantiCo Zielonki Sp. z o. o.

Zielonki-Parcela

2016-10-18

Firma „PlantiCo Zielonki – Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Zielonki“ Sp. z o. o.

poszukuje do działu hodowli roślin pracownika na stanowisko:

HODOWCA ROŚLIN

Wymiar etatu: 1

Miejsce wykonywania pracy: Zielonki Parcele k. Warszawy, 05-082 Stare Babice

Opis stanowiska:

  • planowanie oraz zarządzanie programami hodowli twórczej i zachowawczej roślin warzywnych,
  • śledzenie trendów w ogrodnictwie, wyznaczanie nowych celów i kierunków hodowli,
  • gromadzenie oraz wykorzystywanie najnowszej wiedzy z zakresu genetyki, hodowli i nasiennictwa roślin warzywnych,
  • uczestnictwo oraz nadzór w pracach polowych oraz szklarniowych związanych z krzyżowaniami, selekcją oraz gromadzeniem i analizą statystyczną danych pochodzących z obserwacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ogrodnicze: preferowane kierunki genetyka, hodowla i nasiennictwo roślin warzywnych,
  • znajomość biologii rozmnażania oraz technik hodowli roślin warzywnych,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
  • umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi,
  • dobra znajomość oprogramowania komputerowego w zakresie aplikacji biurowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność
  • dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawe wyzwania oraz możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem  oraz list motywacyjny prosimy przesyłać do 04.12.2016 r. e-mail: APLIKUJ z dopiskiem w tytule „Hodowca roślin”.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych. Dz. U. Nr 133 poz.833).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!