Inżynier Elektronik/ Programista SMT

Axamo Sp. z o.o.

Tarnów

2016-10-18

Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszarów Inżynierii,  IT, Finansów i Bankowości oraz sektora Medycznego. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa, Rzeszów) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn).

Naszym klientem jest renomowany producent z branży elektronicznej - międzynarodowa firma z Mielca, specjalizująca się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych wykorzystywanych w branży motoryzacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Elektronika/ Programisty SMT.

Miejsce pracy: Mielec
Nr referencyjny: SMT/10/2016

Obowiązki:

  • programowanie automatów w procesie produkcyjnym SMT
  • optymalizacja procesu produkcyjnego SMT

Wymagania:

  • umiejętność montażu/demontażu komponentów SMD/THT
  • wykształcenie techniczne, preferowany kierunek elektronika lub pokrewny
  • umiejętność analizy schematów elektronicznych
  • znajomość programów CAD/CAM
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu maszyn SMT

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szkolenie wdrażające
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • udział w ciekawych projektach
  • karty MultiSport

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swoich aplikacji w formie CV na adres: APLIKUJ w tytule wpisując numer referencyjny SMT/10/2016

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99066 ofert pracy. Sprawdź!