Praca w opiece, okolice Halberstadt, Niemcy

altenbetreuung24

halberstadt

2016-10-19

 

 

 

 

 

Do opieki jest Pani Gerda (91 lat)

Pani potrzebuje pomocy by wstać, ale po domu porusza się o własnych siłach. Ma problemy ze słuchem oraz nietrzymaniem moczu. Obecnie opiekuje się nią rodzina.

 

Praca w opiece, okolice Halberstadt, Niemcy
Nr referencyjny: NIEM_580A

Obowiązki:

Opiekunka będzie prowadzić dom, dbać o czystość i porządek oraz przygotowywać dla podopiecznej posiłki.

 

Oprócz tego opiekunka będzie pomagać podopiecznej przy kąpielach oraz ubieraniu. Do obowiązków należeć również będzie jazda samochodem na terenie Niemiec.

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece oraz posiadać czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej, polskiej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości do 1500 euro netto miesięcznie oraz indywidualny dobór ofert.

 

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6567 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 68508 ofert pracy. Sprawdź!