Opieka dla 89 – letniej pani Nicole

altenbetreuung24

Wiesbaden

2016-10-19

 

 

 

 

 

Miejsce zlecenia: Wiesbaden

Pani Nicole jest osobą mobilną. Podopieczna choruje na Alzhaimera oraz demencję, ma również problemy z nadciśnieniem. W chwili obecnej seniorką opiekuje się rodzina. 

 

Opieka dla 89 – letniej pani Nicole
Nr referencyjny: NIEM_1138A

Obowiązki:

Opiekunka będzie odpowiedzialna za dobre samopoczucie podopiecznej. Pani Nicole potrzebuje pomocy w ubieraniu się oraz przy kąpieli/prysznicu. Dodatkowo Opiekunka będzie prowadziła dom(gotowanie, pranie, robienie zakupów, porządki) oraz towarzyszyła seniorce w wizytach lekarskich. 

Wymagania:

·         Dobra znajomość języka niemieckiego

·         Życzliwe i otwarte podejście do ludzi

·         Brak nałogów

·         Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy oraz doświadczenia 

Oferujemy:

Oferujemy legalną i bezpieczną pracę (ubezpieczenie, składki ZUS), zakwaterowanie oraz wyżywienie, transport do i z Niemiec, dodatkowe bonusy na święta oraz opiekę Koordynatorów podczas wyjazdu. 

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7346 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 68476 ofert pracy. Sprawdź!