Asystent ds. sterylizacji narzędzi medycznych (k/m)

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.

Berlin

2016-10-18

Agencja Zatrudnienia Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru 8474) spółka córka niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje dla swojego klienta kandydatów (k/m) na stanowisko:

Miejsce pracy: Berlin
Nr referencyjny: SA/10/2016

Obowiązki:

  • zaopatrywanie sal operacyjnych w przygotowane narzędzia pracy
  • czyszczenie, dezynfekcja, kontrola i pakowanie narzędzi medycznych
  • przestrzeganie wytycznych dotyczących higieny i kryteriów jakościowych podczas każdego procesu sterylizacji

Wymagania:

  • dobra znajomość j. niemieckiego
  • ukończone wykształcenie uzupełniające w zawodzie asystenta (k/m) ds. sterylizacji narzędzi medycznych
  • ukończone wykształcenie w zawodzie technik dentystyczny (k/m) oraz zdobyta fachowa wiedza z zakresu posługiwania się narzędziami i sprzętem medycznym
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym oraz w weekendy i święta

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe plus dodatki godzinowe, łącznie do12,50€ brutto/godzina oraz dodatki za pracę w systemie zmianowym
  • pomoc w organizacji zakwaterowania
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim wpisując w tytule SA/10/2016

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".