Programista android

LadyTime Sp. z o.o.

Warszawa

2016-10-21

Lavito.pl pomaga znaleźć dobrego fryzjera, kosmetyczkę lub innego specjalistę z branży uroda i pielęgnacja w najbliższej okolicy. Użytkownik może umówić wizytę przez Internet, nawet wtedy kiedy salon jest zamknięty. Jesteśmy szybko rozwijającym się startupem internetowym, który już w tej chwili jest liderem rynku w Polsce. Pozyskaliśmy dofinansowanie od dwóch funduszy Venture Capital, aby w krótkim czasie zająć polski rynek i wyjść za granicę.

 

Szukamy osoby z minimum rocznym doświadczeniem w programowaniu na Androida, która pomoże nam rozbudowywać i rozwijać istniejące już aplikacje Lavito (konsumencką oraz biznesową). Cały projekt jest tworzony w zaciszu naszego biura w języku Kotlin.

Aplikacja nad którą będziesz pracował została wyróżniona we wrześniu przez AntyWeb jako 1 z 10 najciekawszych aplikacji na Androida.

U nas będziesz miał okazję zaangażować się w jeden projekt, na którego kierunek rozwoju będziesz miał duży wpływ – tutaj liczą się Twoja wizja i pomysły :) W końcu tworzysz produkt finalny dla biznesu i milionów użytkowników!

 

Na co dzień używamy następujących technologii, które powinieneś znać, jeśli chcesz do nas dołączyć: Android SDK (Java, Kotlin) Android Studio, RxJava, system kontroli wersji GIT.

Dużym plusem u Ciebie będzie znajomość technologii NoSQL np. firebase, wzorca projektowego MVC, doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych, umiejętność tworzenia UI z podziałem na telefony i tablety oraz pracy w Scrumie.

Wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie, który umożliwia swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.

 

Oferujemy Ci pracę wewnątrz dynamicznego startupu, w zgranym i zaangażowanym zespole IT, składającym się z 10-ciu różnych specjalistów, w tym 4 programistów mobile`owych. To zespół, który blisko ze sobą współpracuje, wspiera się w codziennych zadaniach oraz regularnie integruje po pracy :) Przyjazna i dość luźna atmosfera na co dzień gwarantowana.

Jesteśmy liderem w swojej działce i marką z ogromnym potencjałem, zatem doświadczenie jakie możesz zdobyć w Lavito pozwoli Ci rozwinąć Twoją karierę i zaprocentuje w przyszłości.

Godziny i czas pracy: 8 godzin między 8:00 a 18:00 od poniedziałku do piątku w naszym biurze na Warszawskiej Woli.

Preferowana przez nas forma współpracy: B2B lub umowa cywilno-prawna.

Wynagrodzenie: od 4000 zł netto + prywatna opieka medyczna

 

Chcesz do nas dołączyć?

Zaaplikuj!

PS - Próbki kodu mile widziane :)