Kierownik Projektu

Hosso Holding

Szczecin

2016-11-08

Hosso – firma z branży nieruchomości komercyjnych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Nr referencyjny: 18102016

Obowiązki:

  • koordynowanie, kontrolowanie i nadzór nad realizacją projektu inwestycyjnego,
  • współudział w przygotowywanie dokumentacji związanej z procesem inwestycyjnym,
  • przygotowywanie budżetu inwestycji,
  • przeprowadzanie procesu ofertowego od podwykonawców w podległych inwestycjach, uzgadnianie zakresu robót w poszczególnych obszarach, negocjowanie cen,
  • poszukiwanie alternatywnych technologii, materiałów, ofert, wykonawców
  • tworzenie, kontrolowanie i przestrzeganie harmonogramu robót i budżetu inwestycyjnego,
  • nawiązywanie długotrwałych, partnerskich, biznesowych relacji,
  • koordynacja współpracy z architektem,
  • rozliczanie całości inwestycji zgodnie z harmonogramem i założonym budżetem,
  • prowadzenie wykazu dokumentacji dotyczącej inwestycji, nadzór nad kompletnością tej dokumentacji oraz dokonywanie bieżących aktualizacji wykazu
  • znajomość przepisów Prawa Budowlanego, Kodeksu Postępowania Administracyjnego oraz właściwych rozporządzeń i obowiązujących przepisów,

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • uprawnienia budowlane,
  • znajomość rynku instalacyjnego i budowlanego,
  • umiejętność reprezentowania firmy na zewnątrz,
  • samodzielna organizacja czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • pracę w firmie nastawionej na dynamiczny rozwój,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków,
  • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!