Asystent/Tłumacz - język francuski

G-Force

Katowice

2016-12-09

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • tłumaczenia standardowych tekstów - praca administracyjna
  • korespondencja mailowa i/lub telefoniczna między wewnętrznymi oddziałami firmy w j.francuskim
  • wsparcie dla innych pracowników

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min. poziom B2)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy
  • doświadczenie nie jest wymagane

Nasz Klient oferuje:

  • praca w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozbudowany pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta multisport)
  • bogaty pakiet szkoleń
  • określona ścieżka rozwoju kariery
  • kursy językowe

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!