Kierowca , pracownik gospodarczy

New Men Style

Kraków

2016-10-17

Jesteśmy firmą , która od ponad 25 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy garniturów, koszul, krawatów, płaszczy i kurtek męskich, jak również kolekcji ślubnych i wizytowych, które obejmują szeroką gamę surdutów, fraków i smokingów. Dzięki wysokiej jakości wyrobów, dostosowaniu asortymentu do trendów w modzie i potrzeb rynku oraz konkurencyjnym cenom, marka NEW MEN Style zdobyła uznanie klientów i wypracowała liczącą się pozycję na krajowym rynku producentów konfekcji męskiej. Wyrazem dynamiki rozwoju firmy jest systematycznie poszerzana sieć salonów sprzedaży oraz rosnąca liczba odbiorców hurtowych na terenie całego kraju, a także wyjście z ofertą na nowe rynki zbytu w krajach UE oraz Wschodu.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Kierowca-pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • czynności związane z wykonywaniem przewozu towarów/osób w transporcie drogowym a w szczególności: przygotowaniem do przewozu, czynności załadunkowych i rozładunkowych, należytego wykonania przewozu w imieniu przedsiębiorstwa i rozliczenia z dokumentacji z wykonanych czynności po  zakończeniu operacji transportowej. wykonywanie drobnych prac gospodarczych w lokalach firmy-tzw."Złota Rączka"

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy B
  • Doświadczenie zawodowe

OFERUJEMY:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym
  • Ciekawą pracę w  zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zniżkę na własne produkty
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zadań wykonywanych.

Prosimy o przesłanie aplikacji na maila: APLIKUJ

lub kontakt telefoniczny 12-260-93-20

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!