Pracownik produkcji

Interkadra

Niedźwiedź

2016-10-17

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Miejsce pracy: Niedźwiedź koło Słomnik

Nr ref.: PP/2016/SŁ

ZADANIA:

  •  Sortowanie i pakowanie orzeszków,
  •  Drobne prace manualne zlecone przez kierownika,
  •  Dbanie o jakość.

WYMAGANIA:

  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Rzetelność i uczciwość,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • Premie frekwencyjne,
  • Dojazd do miejsca pracy,
  • Możliwość nawiązania stałej, długoterminowej współpracy,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.