inżynier kontroli/Technik - Elektrotechnika automatyzacja

Aurecon Personalservice GmbH

Landshut

2016-10-17

Numer Refernecyjny 10000-1147997591-S
Stanowisko:  inżynier kontroli/Technik - Elektrotechnika automatyzacja
Alternatywny zawod:  inżynier - elektrotechnika

Pracodawca:   Aurecon Personalservice GmbH

Opis stanowiska:  Poszukuje Pani/ Pan miejsca pracy, w ktorym bedzie sie dobrze czuc?

  AURECON Personalservice oferuje pasujace, niezalezne od kryzysu miejsce pracy!
  Oprocz ponadtaryfowych zarobkow oraz dodatkowych uslug, oferowana jest indywidualna, fachowa pomoc i opieka ( w jezyku polskim i niemieckim). Jestesmy zawsze do Panstwa dyspozycji czym podpisujemy sie naszym imieniem.
  Dla naszych klientow w Aldkofen kolo Landshutw Niemczech (Bawaria) poszukujemy od zaraz inżynier kontroli/Technik :

Opis stanowiska: przeprowadzanie i śledzenia procedur certyfikacji jak i komunikacja z instancjami akredydutacji
  sprawdzanie i zapewnianie elktromagnetycznej kompatybilosci (ElectroMagnetic Compatibility – EMC) systemow i elementow przy dotrzymaniu nacjonalnych i internacjonalnych norm.
  ocenianie dyrektyw EMC jak i przygotowywanie planow testowych EMC
  sporzadzanie technicznych dokumentacji wlasnych wynikow rozwoju
  regularne sledzenie inspekcji firmowych

Wymagania: ukonczone studia elektrotechiki jak i zawodowe doswiadczenie
  rosszerzona znajomosc miezenia jak i kontorli
  znajomosc techniki oprzewodowania analogowej jak i cyfrowej (energoelektornika)
  doswiadczenie w standartach i normach miedzynarodowych (np. EN61558-216, EN60355, EN60950, UL1236, UL508, EN1175, EN60068, EN60529 etc.)
  komunikatywna znajomość języka niemieckiego jak i angielskiego

Oferujemy: zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  stabilne warunki zatrudnienia

  Wzbudzilismy Panstwa zainteresowanie?
  Z niecierpliwoscia  czekamy na dokumenty aplikacyjne ( podanie ,zyciorys i kwalifikacje itp.) poprzez poczte, e-Mail , Telefon.
  Uwaga! Dokumenty aplikacyjne NIE beda odsylane!
Miejsce pracy: Aldkofen, Bawaria, Niemcy

Liczba miejsc pracy 1

Kontakt: Aurecon Personalservice GmbH
Herr Zbigniew Rose
Rathausstr.5
94544 Hofkirchen ( Bayern)

Tel.Nr. +49(85 45) 9 71 61 92
Fax.Nr.+49(85 45) 9 71 61 93
E-Mail:  APLIKUJ                                                                                                   APLIKUJ
Homepage: www.aurecon-personalservice.de
  E-Mail PL : APLIKUJ