Windykator/Inspektor terenowy Nowy Tomyśl i okolice

JBS REG S.A.

Nowy Tomyśl

2016-10-17

JBS REG S.A. z siedzibą we Wrocławiu w związku z bardzo dynamicznym rozwojem do współpracy na terenie całego kraju poszukuje osób na stanowisko:

Windykator/Inspektor terenowy

Zakres obowiązków:

odbiór sprzętu i ruchomości od klientów,

terenowa windykacja klientów,

weryfikacja potencjalnych klientów,

pozyskiwanie informacji niezbędnych do przygotowania wywiadów gospodarczych,

wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności,

motywowanie klientów do zapłaty,

terminowe realizowanie zleconych weryfikacji,

sporządzanie dokumentacji zdjęciowej,

raportowanie do centrali efektów zrealizowanych zadań/poczynionych ustaleń.

Wymóg konieczny:

prowadzenie własnej działalności gospodarczej

Wymagania:

bardzo dobrze rozwinięte zdolności negocjacyjne,

umiejętność pozyskiwania i wykorzystywania informacji,

umiejętność radzenia sobie z trudnymi klientami,

obsługi komputera w stopniu umożliwiającym sprawną wymianę informacji,

aktywne prawo jazdy kat. B,

telefon, samochód, komputer,

doświadczenie w pracy windykatora terenowego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

atrakcyjne warunki współpracy,

możliwość nawiązania współpracy "od zaraz",

stałe wsparcie w zakresie bieżącej realizacji działań terenowych,

bardzo ciekawą i dynamiczną pracę,

elastyczne godziny pracy,

możliwość uczestniczenia w rozwoju nowatorskiego rozwiązywania zagadnień monitoringu i windykacji należności,

profesjonalny pakiet szkoleniowy i produktowy przygotowujący do realizacji zadań,

umowę o współpracy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej pod adresem:

www.jbsreg.pl

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu z uwagi na chęć rozwijania swojej kariery w ciekawej i prężnie rozwijającej się spółce złóż lub prześlij do nas aplikację!

Prosimy w tytule podać nazwę stanowiska i koniecznie w CV zamieścić poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr. 133, poz. 883)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102324 ofert pracy. Sprawdź!