Operator

Ascari s.r.o.

Kolín

2016-10-17

TOYOTA PEUGEOT CITROEN AUTOMOBILE W CZECHACH

Polski przedstawiciel Agencji Ascari s.r.o. oferuje wyjątkową możliwość legalnej pracy w Republice Czeskiej, na pełny etat, z umową o pracę oraz bogatym pakietem socjalnym. Wyjątkowa szansa dla osób doświadczonych lub zainteresowanych przemysłem motoryzacyjnym. Oferujemy pracę na stanowisku pracownika produkcji w czeskiej fabryce spółki TPCA produkującej samochody klasy A dla 3 marek: Toyoty, Peugeot i Citroena.

Miejsce pracy:

Kolin - Ovcary
Wynagrodzenie:
Podstawa: od 20 000Kč brutto + pensja realnie średnio wzrasta ona nawet do ok. 25300 CZK dzięki takim rozwiązaniom jak bonus za obecność i brak spóźnień, bonus za osiągane wyniki (na podstawie opinii przełożonego), bonusy za zmiany nocne, weekendowe, świąteczne, także premie od firmy (3 razy w roku)

Tryb pracy:
Podstawa: 10 h dziennie, od poniedziałku do czwartku, ze stopniowym przejściem na 8h, od poniedziałku do piątku.
Stanowisko:

Rekrutacja do
tyczy stanowiska pracownika produkcji. W zależności od potrzeb fabryki a także umiejętności pracownika, przewidziane są także pozycje wyspecjalizowane, takie jak: mechanik silnikowy, montażysta, spawacz, mechanik, blacharz, hydraulik, lakiernik, kierowca wózka widłowego, magazynier, kowal, operator CNC. Decyzję o przeniesieniu pracownika na któreś z powyższych stanowisk podejmuje przełożony już po zatrudnieniu na produkcję.Wymagania:
Edukacja: Wykształcenie podstawowe. 
Niewymagane lecz stanowiące dodatkowy atut: uprawnienia na wózek widłowy, prawo jazdy kategorii B, język czeski

Zakwaterowanie:Ubytownie w pobliżu miejsca pracy, opłata za zakwaterowanie, ok 300-400 zł pobierana z pensji. Możliwe zakwaterowanie własne, także codzienny dojazd z Polski.

Mozliwosc pobierania tygodniowych zaliczek. 

Zapewniamy opieke koordynatora w jezyku polskim.


Dodatkowe informacje i zgłoszenia:
Katarzyna Dostalkova, tel. +48 531 225 888
e-mail: APLIKUJ