Magazynier/Komisjoner z językiem niemieckim

AP Uniapol

Niemcy

2016-10-17

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol  Sp. z o.o. z oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Obecnie dla naszego klienta, renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku niemieckim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Norymberga

Opis stanowiska pracy:

  • Praca przy komisjonowaniu butów, koszulek, czapeczek, butów, skarpetek itp.
  • Praca przy komisjonowaniu kawy
  • Pakowanie do pudełek wg listy
  • Praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – min. A2
  • Doświadczenie w pracy magazynowej lub na produkcji

 Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w Euro
  • Stałą pracę w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ na warunkach niemieckich
  • Dodatki za nadgodziny +25%
  • Dodatki za nocki +25%
  • Dodatki za niedziele +50%
  • Dodatki za święta +100%
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem
  • Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
  • Polskojęzyczny opiekun na miejscu i w Polsce
  • Darmowe zakwaterowanie - pokoje max 2-osobowe
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Zainteresowanych proszę o wysłanie cv na adres APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!