Murarz-Norwegia-od zaraz-PILNE!

A-personell

Oslo

2016-10-17

W związku z pilnym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Ilość wakatów: 20

Miejsca pracy: Norwegia, Oslo

Nr ref.: Murarz/10

Obowiązki:

- murowanie z takich materiałów jak: KLINKIER i/lub LECA

Wymagania:

- min. 3-letnie doświadczenie w murowaniu z KLINKIERU i/lub LECA

- znajomość języka angielskiego nie jest wymagana lecz mile widziana

- mile widziany własny samochód

Pracodawca norweski oferuje:

- legalną pracę na pełen etat - co najmniej do połowy grudnia, z możliwością przedłużenia

- atrakcyjne zarobki od 200 NOK/h - w zależności od doświadczenia

- pracę w kilkuosobowych brygadach (1 osoba w brygadzie musi komunikować się w języku angielskim lub norweskim)

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- pracę na warunkach norweskich (umowa, ubezpieczenie socjalne)

Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!