Asystent/ka biura i rozliczeń

Control Union Poland Sp. z o.o.

Zielona Góra

2016-10-17

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie korespondencji firmowej w porozumieniu z odpowiednimi działami firmy
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • bieżąca obsługa biura i urządzeń biurowych
  • wsparcie działu księgowości,
    • wystawianie faktur sprzedaży,
    • monitorowanie płatności,
    • uzgadnianie sald kont dostawców,
    • wstępna weryfikacja dokumentacji projektowej klientów
    • bieżąca  współpraca z audytorami w kwestiach rozliczeń

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość  MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • kreatywność, dokładność, rzetelność, terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przeszkolenie i przygotowanie do powierzanych zadań,
  • atrakcyjne warunki pracy (doskonała kawa,  dostęp do ogrodu, oranżerii, zamykany parking wewnętrzny, garaż na rowery, bezstresowa atmosfera, nowoczesny warsztat i narzędzia pracy),
  • perspektywę rozwoju zawodowego (np. uprawnienia audytorskie)
  • stałe godziny pracy, atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o nadsyłanie krótkich listów motywacyjnych wraz z CV na adres poczty elektronicznej:

Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dnia 29 sierpnia 1997(Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99986 ofert pracy. Sprawdź!