Inżynier Procesu

Experum HR

Jelcz-Laskowice

2017-01-12

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

nr ref.: 8436/IPE

  • Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość i umiejętność stosowania metod i narzędzi Lean Manufacturing
  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Obowiązki:

  • proponowanie i wdrażania rozwiązań optymalizujących pracę
  • odpowiedzialność za proces produkcyjny
  • wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie
  • praca z dokumentacją techniczną
  • realizacja działań zespołu

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w środowisku międzynarodowym
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju w zakresie wdrażania narzędzi Lean

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail: APLIKUJ

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 81772 ofert pracy. Sprawdź!