Pracownik fizyczny/Dodatki Smakowe – Darmowy transport do Holandia

work force

Deurne

2016-10-17

Work Force Sp. z o.o. jest biurem pośrednictwa pracy, które zajmuje się rekrutacja osób chcących podjąć legalne zatrudnienie na terenie Holandii. W Polsce istnieje i działa nieprzerwanie od kwietnia 2004 roku. Na terenie kraju dysponuje czterema biurami, w których pracują konsultanci dedykowani do obsługi obecnych i przyszłych pracowników. Oddziały Work Force znajdują się w Białymstoku, Bydgoszczy, Lublinie i Opolu. Wieloletnie doświadczenie i wiedza firmy pomaga w znalezieniu dobrej pracy, dostosowanej do potrzeb kandydatów, ich kwalifikacji i umiejętności.

W związku z obecnym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki

-przygotowywanie receptur

-mieszanie produktów i półproduktów

-pakowanie gotowego produktu do opakowań zbiorczych (worki maksymalnie po 25 kg.)

-przewóz gotowych produktów do magazynu za pomocą wózka paletowego / widłowego

-sprzątanie stanowiska pracy i czyszczenie maszyn

Wymagania

-niekaralność

-dyspozycyjność na okres minimum 6 m-cy

-znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

-brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy z żywnością

-brak uczulenia na produkty spożywcze i przyprawy

Oferujemy

-kontrakt holenderski

-opiekę polskich koordynatorów

-zakwaterowanie

-ubezpieczenie

-dojazdy do pracy na terenie Holandii

-pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii

Lokalizacja Deurne