Samodzielny Specjalista ds. Sprzedaży Systemów Kasowo-Komputerowych dla Branży HoReCa

PRO-Search

Rzeszów

2017-01-15

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży IT  poszukujemy osób na stanowisko:

Samodzielny Specjalista ds. Sprzedaży Systemów Kasowo-Komputerowych dla Branży HoReCa

Obowiązki:

  • Prowadzenie efektywnej sprzedaży systemów kasowo-komputerowych w kanale HoReCa
  • Pozyskiwanie nowych obszarów rynku i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • Umacnianie i rozwijanie istniejącej bazy Klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Sporządzanie prezentacji, ofert i wycen

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Ogólna znajomość zagadnień technicznych (informatyka, elektrotechnika)
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu prezentacji
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie i posiadane kontakty w branży hotelarsko-gastronomicznej będą dodatkowym atutem
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z Klientami, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej, cechującej się wysokim poziomem innowacji, działającej w oparciu o najnowocześniejsze technologie
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy specjalistyczne
  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do szkoleń, zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 82146 ofert pracy. Sprawdź!