TŁUMACZ PL - DE

NORMAND Sp. z o. o.

Poznań

2016-10-17

Poszukujemy tłumacza z języka polskiego na język niemiecki. Przedmiotem tłumaczenia będzie treść zwykła o tematyce sportowej oraz ogólnej zamieszczona na stronie www.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego w piśmie.

Obowiązki:

  • tłumaczenie treści z języka polskiego na język niemiecki,

  • redagowanie treści w języku niemieckim.

Forma zatrudnienia:

  • umowa o dzieło

  • płatność za stronę A4,  prosimy o podanie ceny za przetłumaczenie 1 strony A4.

O BrightFormance:

Od 8 lat działamy na rynku nowych technologi wspieramy sprzedaż naszych Klientów w kanałach online i offline, starając łączyć się synergie obydwu mediów przy wykorzystaniu technologi i nowatorskich rozwiązań.

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (o nazwie pliku: Nazwisko Imię) za pomocą formularza lub na maila: praca / malpka / brightformance.com, z tytułem: Tłumacz języka japońskiego. Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BrightFormance.com (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!