INWENTARYZACJA

Grupa Progres

Warszawa

2016-10-17

Agencja Pracy Progres wpisana w rejestr pod numerem 5088 obecnie poszukuje kandydatów do podjęcia pracy tymczsowej na stanowisku

PRACOWNIK DO POMOCY PRZY INWENTARYZACJI

Miejsce pracy: Warszawa ul. Malborska

OBOWIĄZKI

-praca ze skanerem przemysłowym  i skanowanie kodów kreskowych

-zliczanie towaru

WYMAGANIA

-dyzpozycyjność 12.10.2016 w godzinach 21.00-05.00

-mile widziane doświadcenie w odobnych akcjach

-zaangażowanie, sumienność, dokładność

OFERUJEMY

-stawkę godzinową 12zł / h netto

-możliwość współracy przy kolejnych ofertach agencji

-możliwość poznania specyfiki dużej sieci handlowej

Prosimy o dołączenie życiorysu i dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji(zgodnie z ustawą z dn 290-pokaż nr telefonu -r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. NR 133  poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!