KIEROWNIK PROJEKTÓW UNIJNYCH

Projektanci Kariery

Nowy Sącz

2016-10-17

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady.

Obecnie dla naszego Klienta  szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Szukamy osób z doświadczeniem w pracy przy projektach unijnych. Nasz Klient jest otwarty na współpracę zarówno z osobami z doświadczeniem w realizacji projektów unijnych, jak i z koordynatorami takich projektów. Firma Klienta zajmuje się organizacją szkoleń EFS i realizacją różnych projektów unijnych dotyczących głównie ekonomii społecznej, aktywizacji bezrobotnych, promowania przedsiębiorczości oraz podnoszenia kwalifikacji i potencjału.

TWOJE ZADANIA:

  • Zrekrutowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu.
  • Odpowiedzialność za realizację  wskaźników projektu.
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów z Klientem i Instytucjami wdrażającymi środki unijne.
  • Wsparcie przy rozliczaniu projektów oraz doradztwo w zakresie prowadzenia projektów.
  • Nadzór nad poprawnością finansowo-prawną projektów.
  • Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za realizacje projektu ( księgowość, firmy szkoleniowe i inne).
  • Tworzenie oraz stała weryfikacja dokumentów projektów.
  • Raportowanie do przełożonych.

OCZEKIWANIA NASZEGO KLIENTA:

  • Jeśli dysponujesz wiedzą i doświadczeniem w zarządzaniu projektami
  • Masz minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu działem funduszy UE
  • Posiadasz doświadczenie w koordynowaniu pracą podległego zespołu
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności managerskie
  • Jesteś samodzielny/a
  • Potrafisz bardzo dobrze organizować pracę swoją oraz podległego zespołu
  • Posiadasz znajomości wytycznych w zakresie wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020,
  • Znasz Prawo Zamówień Publicznych i specyfiki projektów współfinansowanych ze środków europejskich
  • Jesteś skrupulatny/a w wykonywaniu obowiązków

TO TA PRACA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twoich umiejętności, wiedzy i doświadczenia.
  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku, z ciekawymi i różnorodnymi obowiązkami.
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy.
  • Narzędzia niezbędne do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy dopisz w swojej aplikacji klauzulę o treści:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 1087, z późn. zm.). Przyjmuję także do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do kontroli oraz przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99363 ofert pracy. Sprawdź!