Order picker - Gernsheim (Niemcy) - wyjazd z Poznania

OTTO Sp. z o.o.

Poznań

2016-10-17

OTTO Work Force Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

 
Order Picker

Nr referencyjny: MMO/DE/10/2016

Miejsce pracy: Gernsheim (Niemcy)

 
Obowiązki:

- praca w magazynie wielopoziomowym przy kompletowaniu zamówień (magazyn z zabawkami),
- obsługa skanera przemysłowego,
- pakowanie towaru,
- prace magazynowe.

 
Wymagania:

- dyspozycyjność do wyjazdu na min. 3 miesiące
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- zaangażowanie,
- motywacja do pracy,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i obsługa skanera przemysłowego.

 
Oferujemy:

- umowa o pracę (na niemieckich warunkach)
- wynagrodzenie godzinowe 9,07 euro brutto,
- pracę w miłej atmosferze,
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy.


Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy APLIKUJ lub kontakt bezpośredni z biurem OTTO Polska Sp. z o.o., ul. Głogowska 51/3, 60-737 Poznań.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania."

Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/a dane bez Pani/a uprzedniej zgody. Ponadto ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru.

OTTO Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 66508 ofert pracy. Sprawdź!