Przedstawiciel handlowy-dystrybutory filtrujące

Zdrowa Woda s.c.

Warszawa

2016-10-17

Przedstawiciel handlowy - dystrybutory filtrujące

Zadania na stanowisku:
- Pozyskiwanie nowych Klientów
- Rozwijanie sprzedaży u Klientów istniejących.
- Realizowanie celów sprzedażowych
- Tworzenie ofert w odpowiedzi na potrzeby Klientów oraz negocjowanie warunków współpracy
- Bieżące raportowanie wyników pracy

Wymagania:
- Umiejętność "cold calling"
- Doświadczenie w skutecznej sprzedaży w segmencie B2B
- Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji
- Umiejętności negocjacyjne
- Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i planowania w ramach ustalonych standardów
- Czynne prawo jazdy kat. B
- Punktualność
- Kultura osobista
- Dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- Niekaralność!

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Terminowość wypłaty wynagrodzenia
- Stabilność zatrudnienia
- Bardzo dobrą atmosferę pracy
- Szkolenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej w CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!