Przedstawiciel handlowy

MASTERPLAST SP. Z O.O.

Białystok

2016-10-17

Masterplast Sp. z o.o.

Masterplast Sp. z o.o. jest firmą-córką wielonarodowej Grupy działającej na rynkach regionu środkowo-wschodniej Europy. Masterplast Group International zajmuje się produkcją i dystrybucją materiałów budowlanych i systemów dociepleń.

Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego – region Wielkopolska (Poznań) i Podlaskie (Białystok)

Opis stanowiska:

  • bieżąca realizacja planów sprzedaży (aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, przygotowanie ofert);

  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi Klientami;

  • monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji;

  • bieżący monitoring płatności Klientów;

  • raportowanie wyników swojej działalności;

  • sprzedaż produktów firmy (materiały budowlane);

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów;

    Wymagania:

  • doświadczenie sprzedaży w branży materiałów budowlanych;

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność;

  • nastawienie na realizację celów;

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu;

  • wykształcenie minimum średnie;

  • nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z Klientami;

  • dobrej organizacji pracy własnej (praca w terenie) i umiejętność współpracy z zespołem;

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;

  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

    Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • wynagrodzenie podstawowe, premia oraz prowizja uzależniona od indywidualnych wyników sprzedaży;

  • pracę w międzynarodowej firmie  o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop;

  • szkolenia produktowe w Polsce i za granicą;

  • wsparcie biura handlowego;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny).
    Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99759 ofert pracy. Sprawdź!