Magazynier -15zł brutto/h –Umowa o pracę- BEZPŁATNY dojazd

KS PERSONAL SERVICE

Bielany Wrocławskie

2016-10-17

Agencja East Service nr 13171. Jesteśmy prężnie działającą agencją rekrutacyjną. Dla swojego klienta poszukujemy pracowników magazynowych.

Miejsce pracy: Wrocław/ Bielany Wrocławskie

Obowiązki:
Pakowanie lub kompletacja towaru ze skanerem.

Wymagania:
- Ukończone 18 lat,
- gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
- umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim,
- brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.

Oferujemy:
- pracę w systemie 2 zmianowym: od 7:00 do 17.30 oraz od 17:30 do 4:00,
- umowa o pracę,
- bezpłatny transport,
- posiłek regeneracyjny za 1 zł,
- stawka 15,00 zł brutto/h + premie(do 15 % premii, które są zależne od efektywności i frekwencji),
- godziny nocne to 20 % od podstawowego godzinowego wynagrodzenia,
- pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin w jednym z systemów:
- Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa,
- Środa, Czwartek, Piątek, Sobota,
- Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek,
- Piątek, Sobota, Niedziela, Poniedziałek.

DARMOWY DOJAZD
Każdy chętny skorzystać może z oferowanego DARMOWEGO dojazdu do pracy z Wrocławia i pobliskich miejscowości

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV na adres e-mail : wroclawAPLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99761 ofert pracy. Sprawdź!